Головна » 2018 » Березень » 14 » Жінки, які прославили Україну
11:48 AM
Жінки, які прославили Україну

Напередодні жіночого свята – 8 березня з учнями гр.52 і 50 була проведена виховна година « Жінки, які прославили Україну».

Зав. бібліотекою Тетяна Поліщук ознайомила присутніх з біографіями і досягненнями жінок українок, які відомі у всьому світі. А саме: Княгинею Ольгою, Анною Ярославною, Анастасією Лісовською (Роксоланою), Лесею Українкою, Соломією Крушельницькою, Марією Примаченко (Приймаченко), Ліною Костенко, Адою Роговцевою, Русланою Лижичко. Учні переглянули презентацію та відеофільми, послухали вірші Валерія Ковтуненка і Ганни Чубач присвячені жінці.

Отже, підбиваючи підсумок, слід сказати, що це українські жінки, які прагнули  і прагнуть свободи і гідного становища в рідній країні, вони не ставили собі за мету потрапити в історію. Вони всім серцем вболівали  і вболівають за свою країну й хотіли  і хочуть кращої долі для своїх нащадків. Але ці жінки не тільки мріяли і мріють  про «світле майбутнє», вони боролися і борються за нього й віддавали та віддають йому свої сили, енергію, а іноді й життя.

Переглядів: 30 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar