Головна » 2017 » Грудень » 5 » Захист прав жінок
1:45 AM
Захист прав жінок

         Напередодні Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок учні 44 групи ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» з викладачем Оленою Лешко, у Нововолинській центральній міській бібліотеці переглянули документальну кінострічку британського режисера Кім Лонжинотто «Рожеві сарі». Фільм розповідає про кастову нерівність індійських жінок.

   Перед переглядом фільму Анжела Качан, фахівець із соціальної роботи Нововолинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла, про домашнє насильство, про методи подолання цього згубного явища у суспільстві.

  Після перегляду кінострічки в обговоренні взяли участь головний спеціаліст Нововолинського відділу бюро правової допомоги Тамара Ярославівна Нич, директор Нововолинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лілія Бойко та фахівці із соціальної роботи Анжела Качан та Анжела Карпінська, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому Богдан Троць, учні та жінки, присутні на заході. Начальник Нововолинського відділу бюро правової допомоги Вікторія Скриннік розповіла, що і в Україні є дуже багато випадків насильства над жінками, і закликала жінок, які потерпають від агресії, не мовчати, а боротися за свої права.

 

Переглядів: 10 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar