Головна » 2018 » Лютий » 26 » Випуск – 2018
8:23 PM
Випуск – 2018

Стартував «Випуск – 2018»

Цього прекрасного свята немає в жодному календарі. Воно буває лише декілька раз в житті кожної людини.

Цього року зимовий випуск для учнів груп №42, №43, №51, К-42 в Державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» співпав з чудовими святами Днем Святого Валентина та Стрітенням. Навчання завершили учні чотирьох груп. Центр дав регіону кваліфікованих спеціалістів з професій «кухар; кондитер» та «кравець; вишивальник», які володіють сучасними методами та прийомами фахової майстерності, обізнані з новітніми матеріалами та обладнанням, застосовують передові технології у роботі.

Позаду три з половиною роки безтурботної, але плідної та цікавої юності: уроки, олімпіади та конкурси, спортивні змагання і звіти художньої самодіяльності,  виховні заходи та екскурсії, практика і захист дипломних робіт. Навчання в освітньому закладі перетворило колишніх підлітків у прекрасних дівчат та мужніх юнаків;  нерішучих школярів у майстерних робітників, енергійних активістів.

Випускників привітали роботодавці, директор училища, заступник директора з навчально-виховної роботи, майстри виробничого навчання, викладачі, учнівський комітет, учасники художньої самодіяльності.

Нехай життєва дорога в наших вихованців буде широкою і прямою, доля подарує віру, надію, любов, щедро наділить вдячністю за професіоналізм, а щастя, успіх і злагода будуть вірними супутниками у житті. Побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добру путь!

Переглядів: 44 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar