Головна » 2018 » Лютий » 13 » Відкритий урок виробничого навчання
8:40 PM
Відкритий урок виробничого навчання

Відкритий урок як засіб поширення перспективного педагогічного досвіду.

«Досвід уявляється мені садом квітучих троянд. Ось нам треба пересадити цей квітучий кущ із саду на своє поле. Що для цього треба зробити? Насамперед вивчити грунт свого поля, додати те, чого в ньому не вистачає. Підготувати цей грунт, потім пересаджувати. Але як? Разом з грунтом, не оголюючи коренів».

В.О.Сухомлинський

         Згідно графіка проведення відкритих уроків та плану роботи методичної комісії професій ресторанного господарства майстром виробничого навчання Валентиною Монець було проведено відкритий урок виробничого навчання для учнів І курсу з професії кухар на тему: «Приготування картопляних супів». Метою уроку було «Формування учнівських професійних компетентностей через проектне навчання, закріплення на практиці теоретичних знань, удосконалення і розвиток набутих навичок виконання окремих прийомів і операцій, їх об’єднання в одну складну». Реалізація мети здійснювалась через учнівські проект «Гарячий цех», де було висвітлено організацію робочих місць для приготування перших страв і товарознавчу характеристику сировини, яка використовується для приготування картопляних супів різних видів. Також було представлено проект дослідницької роботи учнів «Картопляні супи волинської кухні».

Урок пройшов цікаво, жваво і цьому сприяло уміння майстра виробничого навчання мотивувати навчальну діяльність учнів використовуючи  інформаційно-камунікаційні та інноваційні педагогічні  технології. Всі присутні на уроці отримали багато  цікавих вражень та велике  задоволення.

 

Переглядів: 30 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar