Головна » 2017 » Грудень » 26 » Відділ правової допомого і біржа
1:32 AM
Відділ правової допомого і біржа

День правової освіти

6 грудня в ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» відбулася зустріч першокурсників з працівниками поліції, служби юридичної допомоги та центру зайнятості.

Старшим інспектором ювенальної превенції Нововолинського відділення поліції Куцик Катериною Володимирівною проведено профілактичну правовиховну бесіду щодо недопустимості вчинення протиправних дій, кримінальних правопорушень, попередження негативних явищ, профілактики суїцидальних проявів серед молоді. Організовано перегляд відеофільму.

Старший інспектор Іваничівського міжрайонного відділу з питань пробації Прилуцький Іван Ігорович наголосив на відповідальності за вчинені кримінальні злочини, розповів про роботу, яка проводиться з правопорушниками.

Нич Тамара Ярославівна, спеціаліст бюро правової допомоги розповіла дітям про насильство в сім’ї, бродяжництво, дала поради щодо правового захисту.

Фахівець з профорієнтаційної роботи Нововолинського міського центру зайнятості Самолюк Оксана розповіла про перспективи працевлаштування майбутніх робітників в Україні та за кордоном. Наголосила на проблемі трудових мігрантів, які потрапляють в трудове рабство, стають жертвами торгівлі людьми.

 

Наталія Селецька

Переглядів: 17 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar