Головна » 2018 » Лютий » 26 » Три перемоги Надії Бакун
8:46 PM
Три перемоги Надії Бакун

 

На сцені державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» голос Надії Бакун вперше прозвучав у вересні 2018 року під час концерту «Таланти першокурсників». Вона вразила своїм голосом, майстерністю виконання. Ліричність та емоційність, глибина і проникливість, гармонія і спокій, чуттєвість і переконання. Її голос звучить плавно, без напруги і надмірності, але в ньому повно життєвої сили. Своїм виконанням Надія дарує зустріч з прекрасним, радість, любов,  надію.

Дівчина прийшла навчатися в центр за професією «перукар; модельєр». Талановита, творча, вона привернула до себе увагу керівника гуртка вокального співу Ірини Кудлей і стала активним учасником художньої самодіяльності.

Вже у жовтні 2018 року Надя стала переможцем Відритого фестивалю-конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім», отримавши Диплом І ступеня Міністерства освіти і науки України та Грамоту управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації за зайняте І місце.

25 січня 2018 року наступна нагорода – Гран-прі обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки».

10-11 лютого 2018 року у м.Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Music Vocal Battle» на якому Бакун Надія здобула І Премію у сольному виступі та 2 Премію у складі дуету з Кухарук Тамілою.

 

 

 

 

 

 

 

 

17 річна зірочка яскраво засвітилася на небозводі талантів. Бажаємо Надії  великих творчих досягнень, здійснення заповітних мрій. 

 

 

 

Переглядів: 43 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar