Головна » 2017 » Грудень » 26 » День відкритих дверей
2:15 AM
День відкритих дверей

День відкритих дверей у державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»

 

Пройде зовсім небагато часу і учням 9-11 класу доведеться вибирати свій шлях у житті, що починається з перехрестя, від якого розходяться не 3, як в казці, а 50 тисяч доріг – саме стільки зараз існує професій. Для кожного випускника важливо не помилитися у виборі шляху. Адже від цього вибору залежить дуже багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті. Недарма кажуть, що обираючи професію, людина вибирає свою долю.

14 грудня 2017 року, за доброю традицією, у державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» проведено День відкритих дверей. Символічно «відкрилися» двері для учнів 9-х та 11- класів шкіл м.Нововолинська: ЗОШ №9, ЗОШ №3, ЗОШ №2, гімназії, навколишніх сіл:  Будятичі, Морозовичі, Бортнів, смт. Турійськ, їх батьків

Гостям провели екскурсію навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями. Діти поспілкувалися з адміністрацією, викладачами та майстрами виробничого навчання, учнями, отримали інформацію про умови вступу від відповідального секретаря приймальної комісії, ознайомились з організацією навчального процесу, структурою, умовами навчання та відпочинку учнів в училищі. На всі питання кожен школяр отримав детальну відповідь.

З цікавістю спостерігали абітурієнти за майстер-класами, які продемонстрували учні училища з професій «кравець; вишивальник», «перукар», «офіціант; бармен». Ознайомились гості з виставкою виробів, виготовлених учнями на уроках виробничого навчання. Яскравими барвами радували око присутніх вишиванки, рушники, скатертини, серветки, ляльки-мотанки, новорічні композиції тощо. Посмакувала солодка випічка. Із задоволенням придбали бажаючі продукцію за здешевленими цінами.

Увазі гостей запропонована цікава концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності.

Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу, абітурієнти — вони мали змогу поспілкуватися з нашими учнями і отримати відповіді на поставлені питання. А ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» – надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі.

Практичний психолог Тетяна Струк 

 

Переглядів: 36 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar