Головна » 2018 » Березень » 14 » Активні громадяни
11:17 AM
Активні громадяни

З 9 по 11 лютого в стінах МРЦ «Нові крила» проходили тренінгові заняття для активної молоді, які прагнуть якісних змін у житті регіону, громади.

Сприяв цьому  Всеукраїнський марафон «Активних громадян» Active Citizens Ukraine — програма Британської Ради, спрямована на розвиток громадського суспільства, формування міцних горизонтальних зв’язків в локальних громадах, побудову міжкультурного діалогу та соціального розвитку.

Учні Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» - Соломія Гомель та Світлана Кірія долучились до марафону від Британської Ради. Під час занять дізнались про можливості міжкультурного діалогу і соціального розвитку, навчились писати власні проекти локальної соціальної дії, отримали можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів до Британської ради. У рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів. Після проходження тренінгу учасники отримали сертифікати міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.

Соломія Гомель, заступник голови учнівського комітету

Переглядів: 15 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar