Головна » 2018 » Лютий » 4 » Педчитання
7:47 PM
Педчитання

Ми навчаємось для того, щоб удосконалювати себе.

                                                                                                                                                      Конфуцій

З метою формування професійної компетентності педагогів, розвитоку творчого потенціалу, спрямованого на підвищення якості освіти й активного використання інноваційних технологій  у Нововолинському ЦПТО пройшла січнева конференція «Досвід реалізації педагогічної проблеми в контексті інноваційних технологій».

Розпочала конференцію методист Войтович С.А., яка поділилась досвідом реалізації проектного методу навчання як засобу мотивації учнів та оптимізації навчального матеріалу, а майстер в/н Монець В.І. поділилась досвідом застосування проектної технології навчання  на уроках виробничого навчання

Цікавим  продовженням був виступ майстра виробничого навчання Штенько  С.Г.щодо використання активних методів мотивації практичної діяльності учнів на уроках виробничого навчання.

Майстер виробничого навчання Ждань О.В. представила презентацію «Новітні технології для машинної вишивки», яку підготувала за матеріалами курсів професійного дизайну комп’ютерної машинної вишивки та екскурсії до німецької фірми «GUNOLD», де ознайомилась з сучасними матеріалами та виробничими технологіями машинної вишивки.

Дуже змістовним і цікавим був виступ заступника директора з навчальної роботи Рощиної Н.М., яка ознайомила учасників конференції з  використанням програми  «Інтерактивна дошка»  в практичній діяльності педагога, а викладач Харевич Т.А. ознайомила із сучасними формами контролю як мотивацію до навчання.

Про інновації в системі підвищення кваліфікації педагога професійно-практичної підготовки розповіли майстер виробничого навчання Фесюк Н.Л. та викладач Сіжук П.С., який поділився досвідом роботи над індивідуальною методичною проблемою.

На завершення завідувач бібліотекою Тетяна Поліщук ознайомила присутніх з рекомендаційним списком «Педагогічні ідеї В.Сухомлинського як концептуальна основа особистісно-орієнтованого підходу до виховання школяра» та прокоментувала презентації  «Думки про виховання»,  «Розумне, добре, вічне», буктрейлер  «Батьківська педагогіка», віртуальна виставка «Науковець, педагог-новатор, чудова людина», які були представлені на конкурс «Система роботи бібліотек з презентації педагогічної спадщини В.Сухомлинського на веб-сайтах ПТНЗ» (віртуальний калейдоскоп).

У ході конференції були  створені оптимальні умови для неформального активного професійного спілкування, що надало можливість педагогам розширити свою педагогічну свідомість, обмінятися досвідом, знайти однодумців.

Переглядів: 39 | Додав: dnzncpto | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar